DZIECIĘCY UŚMIECH Z PROFI CREDIT

 

dzieciecy usmiech profi logo2PROFI CREDIT aktywnie angażuje się w działalność społeczną skoncentrowaną na pomocy dzieciom. Międzynarodowy program Dziecięcy Uśmiech z PROFI CREDIT jest szeregiem aktywności charytatywnych, mających na celu wsparcie potrzebujących dzieci we wszystkich krajach, w których prowadzimy działalność. W ramach prowadzenia programu wparliśmy m.in. podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce oraz UNICEF w Czechach.

Oprócz   działań na rzecz dzieci, podejmujemy też aktywności  na rzecz  rozwoju sportu, szczególnie tego na poziomie regionalnym.

 

csr na www smaller

 W lipcu 2015 roku Spółka PROFI CREDIT Polska została oficjalnym darczyńcą Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, którego misją jest pomoc  opuszczonym i zagrożonym wykluczeniem społecznym dzieci. Dzięki istotnemu wsparciu finansowemu ze strony naszej Spółki, Stowarzyszenie będzie mogło pokryć część kosztów związanych z opieką medyczną, edukacją oraz rozwojem interpersonalnym swoich podopiecznych. Nasz wkład finansowy pomoże też w realizacji programów wspierających adaptację społeczną podopiecznych Stowarzyszenia w taki sposób, by w mniejszym stopniu odczuwali ograniczenia wynikające z ich przeszłości. Wsparcie małych podopiecznych organizacji, polega nie tylko na przekazaniu darowizny pieniężnej, ale również na szeregu dodatkowych aktywności, w które chętnie angażują są nasi pracownicy.

Ty też możesz pomóc! Dowiedz się więcej na www.wioskisos.org

LOKALNA DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

PROFI CREDIT OFICJALNYM SPONSOREM ROZGRYWEK BIELSKIEJ LIGII OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2015/2016:

Spółka PROFI CREDIT prowadzi działalność prospołeczną nie tylko na szczeblu ogólnopolskim, ale także lokalnym. Zależy nam, aby aktywnie przyczyniać się do rozwoju młodych talentów. 

banner-liga-3x1-150dpi-v4

W 2015 nawiązaliśmy współprace z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, przekazując wsparcie finansowe na rzecz 16 drużyn grających na terenie Podbeskidzia. Jednym z istotnych elementów porozumienia jest nadanie oficjalnej nazwy rozgrywkom w sezonie 2015/2016 - PROFI CREDIT BIELSKA LIGA OKRĘGOWA. 

Jesteśmy firmą ogólnopolską, ale nie zapominamy również o działaniach lokalnych. Piłkarska reprezentacja Polski „rodzi się” przecież w małych klubach, a następnie zawodnicy pną się po kolejnych szczeblach kariery. Chcemy wspierać lokalne przedsięwzięcia i przyczyniać się do rozwoju młodych talentów  – podkreśla Jarosław Chęciński, Dyrektor Wykonawczy PROFI CREDIT Polska S.A.

Fakt podpisania umowy to dla nas ogromna nobilitacja, ale również szansa. Cieszymy się, że tak poważna firma dostrzegła naszą „okręgówkę”, która wzbudza największe emocje wśród kibiców w beskidzkim regionie – komentuje Czesław Biskup, Prezes BOZPN.

Współpraca zawarta została na cały sezon 2015/2016, z założeniem kontynuacji w kolejnych sezonach.